• Цената е намалена.
  • Свеж
Star Wars Jedi Господар Obi Wan Kenobi Cosplay Костим Наметка Облека За Мажи

Star Wars Jedi Господар Obi Wan Kenobi Cosplay Костим Наметка Облека За Мажи

 
DEN 3551.52

Стока
Во продавницата


Star Wars Jedi Господар Kenobi Бен / Obi-Wan Cosplay Костим Туника Одговараат Наметка Облека Облека
Вклучувајќи : Внатрешна Туника+Надворешниот Туника+Tabard+Панталона+Наметка+Obi+Појас (без капсула)
Ткаенини : Униформа Платно
Боја : Како на сликата
Големина : XS-XXXL,Една Големина(Сопствени Направени)
Сите големини се на располагање.За првата опција,можете да изберете соодветна големина како што е подолу :
Ве молиме контактирајте со нас на :
1. Ве молиме кажете ни ја вашата пол по ставање ред.
2. Ако сакате вашиот костим да се сопствени направени,ве молиме изберете "Слободен" како и големината и да ни ги испратите вашите мерења.На мерења мора да ја вклучуваат родовата,висина,тежина,градите,половината и колковите. Ви благодариме!
Превозот Услови
За предмети наменети за вашата земја, ние брод на објектот преку Кина Пост воздух mail,обично тоа ќе се 7-15 работни дена за доставување. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Зачувам,Кредитна картичка,Visa,Master,ТТ и Money bookers.Ако треба да плаќаат на други начини,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса,име,поштенски код,телефонски броеви, итн.
Повратни информации
Ние ќе го оставиме на позитивни повратни информации по сослушувањето сте задоволни со мојата аукција. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било причина сте задоволни со мојот објект и не може да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Ние секогаш ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Како да Контактирате со нас
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager,ние ќе ви одговори што веднаш,ако ние не сме на интернет,ве молиме e-mail на нас,ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
Star Wars
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Број На Модел На:
Kenobi Jedi Туника
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Лен Памук
Знаци:
Kenobi Бен
Компоненти:
Внатрешниот Туника+Надворешниот Туника+Tabard+Панталона+Наметка+Obi+Појас (без капсула)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Поврзани производи