• Цената е намалена.
  • Свеж
До 2015 ново!Шупливи надвор парфем шишиња (љубовници) титаниум челик pendant вечна љубов хан издание на мажите и жените pendant ѓердан

До 2015 ново!Шупливи надвор парфем шишиња (љубовници) титаниум челик pendant вечна љубов хан издание на мажите и жените pendant

 
DEN 378.24

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Титаниум
Обликотшема:
Кристал Столб
Број На Модел На:
XL20140153
боја на 1 година:
100% титаниум челик
is_customized:
Yes

Поврзани производи