• Цената е намалена.
  • Свеж
метал бизнис картички, печатење 100pcs Делукс Метал Бизнис Картичка Посета Картичка членската картичка,слободни дизајнирање и бесплатен превозот

метал бизнис картички, печатење 100pcs Делукс Метал Бизнис Картичка Посета Картичка членската картичка,слободни дизајнирање и

 
DEN 6907.20
DEN 5871.00

Стока
Во продавницата


метал бизнис картички , 100pcs многу Делукс Метал Визит-Карта Вип Картичка,Двојно-страна,слободни дизајнирање и бесплатен превозот
Опис :
Картичката е изработен со метал и има прекрасна метална рамка. Тоа е благородна изглед и издржливи. Ние ви нудиме некои рамка стилови за да изберете од. Ако сакате ВИП картички/ член картички, можете и да побарате од нас да се печати серија на броеви на картички. Но тоа чини екстра такса. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако сте заинтересирани во метал картички.
1. Метал бизнис картичка
2. 85mm*50mm
3. Дебелина : 0.3 m
4. Круг агол
5. превозот со DHL/Федекс/EMS
6. Количина : Било која количина.
7. Тежина : 550g/100pieces
Бизнис картички Цел чекори :
чекор 1) Контактирајте со нас за Котација На Трговија управување со р
чекор 2) Потврди уметнички дела
чекор 3) Место на цел (не направи плаќање).
чекор 4) Ние се прилагоди на цена и се информираат да плаќаат.
чекор 5) исплата.
чекор 6) Производство започне и превозот
Дизајн Шаблони за Слободни : Ако не знаете како да го направите дизајн, ве молиме да не грижете се. Ние нудиме дизајн шаблони за слободни. Ве молиме контактирајте со нас за тоа сега!
Празни шаблони за Слободни : Ако сте дизајнер, можеме да испратите празни шаблони за вас. На шаблони се со точни спецификации. Само да се стави вашиот дизајн на празни шаблони. Многу лесно!! Ве молиме контактирајте со нас за тоа сега!


Карактеристики на производот

Тип:
Метал Бизнис Картичка
дизајн:
бесплатни дизајн
Печатење Страни:
Двојно двострано печатење (стандардно, повеќе опции на располагање)
Coner Стил:
Заоблени агли (стандардно, повеќе опции на располагање)
Материјал:
sus
превозот време:
3-7business дена

Поврзани производи