• Цената е намалена.
  • Свеж
Рачно Насликани Маслото Цреша Во Зајдисонце-Цветни Маслото Ѕид Уметност-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот

Рачно Насликани Маслото Цреша Во Зајдисонце-Цветни Маслото Ѕид Уметност-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот

 
DEN 1919.52
DEN 1728.00

Стока
Во продавницата


Рачно Насликани Маслото Цреша Во Зајдисонце-Цветни Маслото Ѕид Уметност-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот на Цреша Во Зајдисонце со одличен уметник, се создаде весела атмосфера во вашиот дом! Нека вашата имагинација работа и одберете еден од нашите шарени апстрактни слики. Енергичен маслото од бујна и живописни бои, не само за облагородување внатрешни работи, но, исто така, да ги оживеат и да му даде една весела атмосфера. Шарени модерна апстракт платно ѕид уметност се совршен додаток на дизајнот на вашиот дом. Откријте ја нашата колекција на над илјада дизајни на апстрактни ѕид уметност, кои се достапни како рака-насликани масла. Големина : 32"W × 16"H(80.00 cm×40.00 см)
Опис Тагови : Апстракт Флора Наслов : Цреша Во Зајдисонце Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : Апстракт Масла Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Маслото Информации Модерна платно уметност апстрактни слики за продажба,100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Цреша На Зајдисонце, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика, туку да го фати својата душа. Модерната апстракт платно уметност се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашата единствена модерна платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели.


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
32x16
боја:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Тип:
Масла
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
amoy уметност
Број На Модел На:
Цреша На Зајдисонце
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
32*16

Поврзани производи