• Цената е намалена.
  • Свеж
Слободен Брод Мулти-Боја 320m/многу 0.75 мм 9-ply Восок Акрилни Влакна Кабелот Ресни Stringing Кабелот За DIY Ѓердан & Хривнија

Слободен Брод Мулти-Боја 320m/многу 0.75 мм 9-ply Восок Акрилни Влакна Кабелот Ресни Stringing Кабелот За DIY Ѓердан & Хривнија

 
DEN 383.52
DEN 345.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена ided Одговара Shamballa Хривнија
320m 9-ply Восок Акрилни Влакна Кабелот Hilo Encerado / Cording
( ве молиме изберете Боја )
Материјал :
акрилни влакна
Големина : Години : 0.75 милиметри Кол.
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Мулти Боја(U Треба Да Изберете Боја)
Количина :
Ќе добиете 1roll(320m) на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Забелешка
Одговара Дами,Жени,лица девојка,Децата го Отвори Апликација Кристал Диско Топка Монистра Хип Хоп!
Одговара Занаетите Плетенка Синџир Хривнија Алка Ресни Пријателство!како што вашиот сопствен стил shamballa brecelet!
**Совети**
Ве молиме не грижете се ако не знаете како да направите свој стилови нараквици , можете да пребарувате клучен збор "како да се направи shamballa хривнија" и најдов многу детални туториал од страна на пребарувачите ,youtube или Facebook!!
превозот
1# златно жолта 2# кафе 3# црвена 4# беж 5# зелена 6# длабоко зелена 7# мулти 8# топла розова 9# бела 10# жолта 11# роуз 12# розова 13# пурпурна 14# неонски жолта 15# сина 16# емералд зелена 17# светло виолетова 18# овошје зелена 19# црна
ве молиме одберете треба бои и пратете ми порака на вас исплата информации.
Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Ткаенини
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.075cm
Објектот Должина:
3200cm
Објектот Тежина:
200g

Поврзани производи