• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]SBE Американски филм 715P серија со една фабрика 0.027 UF 223J 600V цевка amp спојување акции трговија на големо--100pcs/многу

[БЕЛА]SBE Американски филм 715P серија со една фабрика 0.027 UF 223J 600V цевка amp спојување акции трговија на големо--100pcs/многу

 
DEN 1923.84
DEN 1558.00

Стока
Во продавницата


SBE Американски филм 715 P серија со една фабрика 0.027 UF 223 J 600 V цевка amp спојка pin 28m во акции трговија на големо


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Структура:
Тример Capacitor
Примена:
AC / Моторот
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи