• Цената е намалена.
  • Свеж
Сомот Drawstring Торба 8x17cm(3 x 6.5) Кармин Парфем Чешел Етерично масло Шминка, Накит Подарок Пакување Торбичка

Сомот Drawstring Торба 8x17cm(3 x 6.5) Кармин Парфем Чешел Етерично масло Шминка, Накит Подарок Пакување Торбичка

 
DEN 864.00

Стока
Во продавницата


започнете
крајот Големина : 3"x6.5"(за 8x17cm) Материјал : Кадифе
Повисок квалитет
Може да се печати лого ,но печатење на надоместокот треба екстра плати
ако треба , ве молиме контактирајте со нас ,
Често :
Купувачот се направи со целкупувачот испрати Логото на продавачот од JPJ,ПСД ,ПИ,CDR ,тогаш кажете му на продавачот каква боја сакате printПродавачот направи ефект слика на купувачот ,-по купувачот corfirm,продавачот на производот .
Ако имате било какви прашања,pls се чувствуваат слободни да контакт .
Ние имаме многу големина и боја за да се избере !
-
Ако имате било какви прашања,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.По клиент купи објектот ние обезбеди дека цел објект без жиг
Ако ви треба picutre без жиг ,кога откако ќе се направи со цел ,pleasecontact нас ,тогаш ние испрати слика без waterwark за вас !!!
2. Ние нудиме dropshipping
Можеме да брод на објект во целиот свет за вас. но, кога ќе се направи цел ве Молиме не го напишете вашиот customer се обрати со порака, едноставно напишете точната адреса што сакате ни да се испрати на DHgate систем, ние само се испрати на адресата според DHgate систем прикажани.навистина ви благодарам!!!
3. Во нашата продавница на клиент купи еден објект едно парче како примерок
Клиентите се направи еден објект во едно парче , но на минимум купување износ е 100 долари, вклучувајќи го и превозот надомест . Вие треба да се соберат сите точка код што сакате да го направи тоа, тогаш испратете го со DHgate mail. И тогаш ние ќе се направи производи линија за вашата нарачка, и го испрати да ви плаќаат поевтино!!!
4. За детали за плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
5. За превозот информации
(1). Обично брод ние ќе брод објектот во рок од 24 часа откако ќе го стави на ред, но ако било прашање треба да се потврди withyou, ние ќе брод нив по вашата comfirmation.ви благодариме!
(2).Кина Пост или Хонгконг Пост за бесплатен превозот, Да Океанија, Блискиот Исток, Европа и Северна Америка обично треба 10-30days. Африка и Јужна Америка обично барем 20-60 дена
(3).Ако сакате да примате го објектот побрзо ќе плати за побрзо превозот, (како што курирската служба DHL )на светот обично потреби 3-5business дена.
ние сме една фабрика ,Професионален производ подарок торба,
исто така имаат многу торбичка во парк
Повеќе За Производот
Цена : 22 $ 19 / Цена
Цена : 12.9 US $ 9.9 / Цена
Цена : 16.9 US $ 13.9 / Цена
Цена : 17 US $ 14 / Цена
Цена : 15.5 US $ 12.5 / Цена
Цена : 16 US $ 13 / Цена
Цена : 15 US $ 12 / Цена
Цена : 20.5 US $ 17.5 / Цена
Цена : 16 US $ 13 / Цена
Цена : 32.9 US $ 29.9 / Цена
Цена : 24 US $ 21 / Цена
Цена : 18 15 усд / Цена


Карактеристики на производот

боја:
Бела, Црна, Црвена, Сива, Црвена Роза
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
NALIA Е ПОШТА
Материјал:
Ткаенини
Производ Карактеристики:
повисок квалитет
Објектот Ширина:
8cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Тежина:
5g
Број На Модел На:
8x17cm
Објектот Висина:
17cm

Поврзани производи