• Цената е намалена.
  • Свеж
KX-103T Заврши Ротари Шминка Тетоважа Машина Колекции Трајна Шминка Веѓа Машини Козметички Ротари Пенкало Комплет со ЕУ или САД Приклучок

KX-103T Заврши Ротари Шминка Тетоважа Машина Колекции Трајна Шминка Веѓа Машини Козметички Ротари Пенкало Комплет со ЕУ или САД

 
DEN 2760.00
DEN 2153.00

Стока
Во продавницата


Совети се применливи за овој уред
Во Парк! Брза Испорака!
KX-103 T Трајна Шминка Тетоважа Машина Сет
Вовед : Дали сакате да се преструктурираат веѓите за да ги претстави своите својствени квалитет? Оваа тетоважа веѓа машина за полнење е неопходен за полнење за веѓа tattooing. Тоа може да создаде ласкави веѓата форма за вас според вашите индивидуални лицето форма. Тоа е, исто така, може да се применат за да се Усна тетоважа. Сите тетоважа алатки треба да се спакувани во овој комплет, така што е погодно за вас да се носат насекаде. Со сигурна материјал и sterilized обработка, можете да се чувствуваат слободни да го користите овој комплет. Без оглед на формата на вашите веѓи се, можете да ги преструктуирање нив со овој неверојатен уред. Карактеристики : Нов дизајн, лесно да се контролира. Најпопуларниот тетоважа шминка машина. Одличен за eyeline,веѓа,усна лагер Копчето тип ON/OFF прекинувач, лесен за ракување Ротација тип на контрола на брзината, погодно за контрола на брзината Специјален дизајн игла влезот, одлична за употреба Мали звук, силна моќ, погодно Ергономски дизајн е лесно да се одржи Игла е sterilized со гама зраци. За еднократна употреба само AC адаптер : Влез : 110 V-220 V; Излез : 6 V 750m A Боја : Црна и Златна Тежина : околу 800g
Пакетот вклучува : 1 x Тетоважа Веѓа Машина Пенкало. 1 x AC адаптер (ЕУ). 1 x Footswitch. 1 x Елитното применливи Црна кутија. 2 x Тетоважа мастило носителот прстени(Мали,големи секоја големина 1 парче). 15 x Картичка Игли ( 1 RL,3 RL,5 RL. 5pcs за секоја големина ). 15 x Совети ( 1 RL,3 RL,5 RL. 5pcs за секоја големина ).


Карактеристики на производот

Тип:
Тетоважа Колекции
Број На Модел На:
KX-103T
Бренд Име:
CHUSE
SKU:
401077
Name1:
Ротари Шминка Тетоважа Машина Колекции
Name2:
Трајна Шминка Веѓа Машини
боја:
црна и златна
Излез:
6V 750mA
На текст:
110V-220V
Потекло:
Кина
Гаранција:
1 година
Тежина:
800g

Поврзани производи