• Цената е намалена.
  • Свеж
AN462 Трендовски промет на големо со сребрен Ѓердан, сребро 925 мода накит Двоен лак /bubaklia btlakksa

AN462 Трендовски промет на големо со сребрен Ѓердан, сребро 925 мода накит Двоен лак /bubaklia btlakksa

 
DEN 147.84
DEN 134.00

Стока
Во продавницата

Големина : 18" Тежина : 19.2 g


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Осумдесет-седум
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Број На Модел На:
ѓердан
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Обликотшема:
bowknot
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Повод:
Партија
кодот:
AN462
dvkammra:
dvlammsa
bhbajyia:
bhcajyja
Материјал:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Должина:
about 18 inch
is_customized:
Yes

Поврзани производи