• Цената е намалена.
  • Свеж
4 парче Страна се Насликани Маслото Callas Во Зелено-Модерна Флорални Платно Ѕид Уметност-Цвет Платно Ѕид Слики за дневни Соби

4 парче Страна се Насликани Маслото Callas Во Зелено-Модерна Флорални Платно Ѕид Уметност-Цвет Платно Ѕид Слики за дневни Соби

 
DEN 1823.52
DEN 1641.00

Стока
Во продавницата


Рачно Насликани Маслото Callas Во Зелено-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот-Цветни Маслото Ѕид Уметност
Callas Во Зелена боја со одличен уметник, Флорални модерна платно ѕид уметност во собата е несомнено еден од најимпресивните масла во светот. Цвет слики плени со суптилноста, оригинална форма и убава, нежна боја. Модерната ѕид уметност од категоријата на "цвет слики" се одлична идеја за подарок за нов стан : цветни ѕид уметност најубаво светло до ѕидовите на модерна дневната соба или трпезаријата.
Големина на : 40"W × 36"H(100.00 cm×90.00 cm) Детална : 10x36x4pcs
Опис Тагови : Лилјани & Callas Наслов : Callas Во Зелена Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : 4 - парче Флорални Платно Ѕид Уметност Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Маслото Информации 4 парче модерна платно уметност поставите цвет слика за продажба, Тоа е 100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Callas Во Зелено, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика,туку да го фати својата душа. Цветни платно уметност множества се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашиот уникатен цвеќиња платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели.


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
40x36
боја:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Callas Во Зелено
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
40x36

Поврзани производи