• Цената е намалена.
  • Свеж
Модерните Европски Смола Убавина Спалната соба табела Светла формална облека на Телото Покрај Табела Светла Луксузни Ткаенини Дневна Соба Биро Осветлување

Модерните Европски Смола Убавина Спалната соба табела Светла формална облека на Телото Покрај Табела Светла Луксузни Ткаенини

 
DEN 5111.52

Стока
Во продавницата


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Смола табела светилка Siz e : Дијаметар беа 25,5 cm/10", на Висина 48cm/18.9" Светлосен Извор : E27 40 W*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-240 V Материјал : Смола, Ткаенина Пакет се вклучени : 1* табела Светилка
***Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Биро Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Карактеристики:
Смола
Гаранција:
1 година
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E27
Заврши:
Полиран Хром
Број На Модел На:
ЛЛ-859
Сенка Тип:
Ткаенини
Тело Материјал:
Керамички
Материјал:
Смола
Бренд Име:
oovov
Стил:
Современа
Напон:
90-260V
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No

Поврзани производи