• Цената е намалена.
  • Свеж
ниска цена power set - XXD2208 brushless мотор +hw30A ESC DIY МОЌ СЕТ(500-650G ПОВЛЕЧЕТЕ/ за KT авион/rc модел/војна авион

ниска цена power set - XXD2208 brushless мотор +hw30A ESC DIY МОЌ СЕТ(500-650G ПОВЛЕЧЕТЕ/ за KT авион/rc модел/војна авион

 
DEN 815.04
DEN 815.00

Стока
Во продавницата


дел :
XXD2208 мотор - 1 buc
AT30 A ESC 1 PCS
ДРВО : - 1 PCS
ПРОПЕЛЕР2 ПАРЧИЊА
( kv1100 користат C-апц 8060 ..KV1400 е да се користи c-apc7050.KV2600 Е ДА СЕ КОРИСТИ C-АПЦ 5050)
22 дрво гас1pcs
22 опрема 1pcs
(ИМАШЕ Лемење на банана џек и Т приклучок)
користете 11.1 V 1500mah батеријата тест , притисни за 500-650g/ 20 A
направете употреба на :
за wingspan800 MM авион./борец /војна авион.
повеќе информации можете да контактирате со мене . Ве молиме испратете e-mail или трговија менаџер ( cn110165310 ) контактирајте со нас.
Плаќање :
1. користете кредитна картичка плати на Alibaba, користете го Зачувам услуга
испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку кина пост воздух mail или hk mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели од Кина пост воздух mail.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
Земја
Време На Испорака
Работни дена (не вклучувајќи празници)
6-10
11-15
16-20
21-25
26-30
31-40
Работни дена+ сабота+недела
8-14
15-21
22-28
29-35
36-42
43-56
САД, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, Германија, Канада, Шпанија
Го оценувате(време пристигна)
9.9%
43.2%
34.1%
11.4%
1.4%
0.00%
Италија,Бразил Друга Земја
Го оценувате(време пристигна)
0.00%
10.2%
18.2%
32.3%
35.8%
3.50%
Руската Федерација
Го оценувате(време пристигна)
1.00%
5.2%
18.2%
20.3%
40.8%
15.5%
Ако немате трпение да чека толку долго,ве молиме да купи објект во вашата земја или да му платат повеќе пари за брзо пратка!
Откако продавачот извршување на овие обврски,купувачот има обврска да ја напушти продавачот позитивни повратни информации!
4.Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
5. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот во пријателски и мирни начини како следново :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
Данок
1.Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.
2.Ако купувачот има посебни барања на царинската вредност и име на објектот, ве молиме бидете потврда однапред со продавачот!Ако не,царинската вредност и името се предмет на продавачот,а купувачот е одговорен за царина!


Карактеристики на производот

боја:
kv1100, kv1400, kv2600
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Технички параметри:
Вредност 2
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
XXD2208
Надградба На Делови/Додатоци:
моќност
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи