• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]оригиналната Масло Capacitor 15UF 930V цевка amp посветен на големо акции--10pcs/многу

[БЕЛА]оригиналната Масло Capacitor 15UF 930V цевка amp посветен на големо акции--10pcs/многу

 
DEN 6893.76
DEN 5584.00

Стока
Во продавницата


оригиналниот Масло Capacitor 15 UF 930 V посветен цевка amp / само
Димензија : 75 X95


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи