• Цената е намалена.
  • Свеж
Gdstime 2 парчиња 80x25mm DC12V 2PIN ПРОЦЕСОРОТ PC Вентилаторот за Ладење Кулер Heatsink на Издувните гасови Фанови Бесплатен превозот

Gdstime 2 парчиња 80x25mm DC12V 2PIN ПРОЦЕСОРОТ PC Вентилаторот за Ладење Кулер Heatsink на Издувните гасови Фанови Бесплатен

 
DEN 527.52

Стока
Во продавницата


80*80*25мм 2 Pin DC 12 V PC Компјутер Случај Кулер за Ладење Вентилатор
Параметри :
Димензии : 80x80x25mm
Конектор : XH2.54-2 P
Номинална Напон : DC12 V
Номинална Струја : 0.2 Amp
Номинална Брзина : 2600±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 39.8 CFM
Бучава : 27.8±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 25cm
Тежина : 63g/еез
пакет вклучувајќи : 2 парчиња


Карактеристики на производот

Бучава:
28dBA
Број На Модел На:
EW8025S12V2P2.5-2E
моќност:
2.4 W
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Фан Големина:
80x80x25mm
Бренд Име:
gdstime
Фан Живот:
30000 часа
Моќ Интерфејс:
2Pin
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
is_customized:
Yes
Фан Големина:
3.14 инчен
Напон:
DC 12V
тековната:
0.2 Amp
Проток на воздух:
39.8 CFM
Брзина:
2600RPM
Имајќи:
Sleeve
конектор:
XH2.54-2PIN

Поврзани производи