• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]Треба 0.011UF4000V Јане acushnet хартија вчитување антички машина класа , нема истекување може да бидат спарени--3pcs/многу

[БЕЛА]Треба 0.011UF4000V Јане acushnet хартија вчитување антички машина класа , нема истекување може да бидат спарени--3pcs/многу

 
DEN 5771.52
DEN 4675.00

Стока
Во продавницата


Нови Антички Хартија Јане acushnet Треба 0.011 UF4000 V антички машина класа вчитување , протекување не бидат спарени за ¥ 120
Дијаметар : 26cm Должина : 76mc


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи