• Цената е намалена.
  • Свеж
1Pc Црно Бела Venise Костим Фустан Јака Чипка Ткаенина Комбинација Applique Мотив Облека Scrapbooking Деколте DIY Занаети HH193

1Pc Црно Бела Venise Костим Фустан Јака Чипка Ткаенина Комбинација Applique Мотив Облека Scrapbooking Деколте DIY Занаети HH193

 
DEN 156.00
DEN 130.00

Стока
Во продавницата


Функција : чипка јака.
Големина : Како што е прикажано на слика .
Количина : 1 Pc.
Потекло : произведено во Кина .
двор
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.


Карактеристики на производот

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
As shown picture
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
AIWUJIA
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
HH193

Поврзани производи