• Цената е намалена.
  • Свеж
Luminose LED Јајце светлина luminoso водоотпорен мини led светла Божиќ светлина D14*H19cm Бар Мебел во Собата Бесплатен Превозот 4pcs/Многу

Luminose LED Јајце светлина luminoso водоотпорен мини led светла Божиќ светлина D14*H19cm Бар Мебел во Собата Бесплатен Превозот

 
DEN 5664.00

Стока
Во продавницата

Европа, Австралија, Северна Америка, Русија, се на главниот пазар.
Каков вид на плаќања не те прифати?
Ние прифаќаме банкарски трансфер, Western union
Кога можам да добијам цена?
Ние обично понуда во рок од 24 часа откако ќе го добиете вашето пребарување.Примерокот чини ќе биде наплата на вашиот прв контејнер цел.
Колку долго може да се очекува да се добие примерок/ сад?
Примерок олово време : 3~5 работни дена. LED Цвет Тенџере
6.
Како можам да се чува чист Мојот LED производи?
Само избришете ги исклучите вашиот LED производи со влажна крпа редовно да ги задржиме чиста.
Можете да го направите дизајн за нас?
Да,имаме professinal тим има богато искуство во калапи дизајн,осветлување систем за развој и производство.Ве молам само кажете ни ги вашите идеи и ние ќе ви помогнат да ги извршуваат своите идеи во совршена објект. LED Cube Светлина/ Коцка Седиште
3. LED Отворено декоративни објект
Нашите Услуги
(1) 100% проверка пред испорака, долго време горат-во тест.
Големи нарачки,искрено,тоа зависи од. LED Мраз Кофа
5. Енергија е испратена преку индуктивен спојување на електричен уред, кој потоа може да се користат енергија за полнење на батериите или да ја стартувате вашиот уред.
Како можам да знам дали објектот е целосно наполнета?
На индикатор светлото ќе биде црвено кога се полни, и да стане сина кога целосно наполнета
Дали постои гаранција политика?
Сите LED производи што се продаваат се опфатени со 12 месеци гаранција и отворени од датумот на купување на вашата фактура.
Она што не 'индуктивни полнење' значи?
Индуктивни полнење (исто така познат како "безжично полнење") е направено со станица за полнење.
Она што не Водоотпорен Степен IP65 Значи?
Повеќето од нашите производи имаат Водоотпорен Степен IP65 што значи дека тие се полни водоотпорен.
(2) Дизајн и да се создаде нови калап за клиентите,OEM/ODM цел прифатливо
(3) Вашите барања ќе бидат одговорени во рок од 24 часа
(4) Олово Време : 3-5 дена за примерок,15-20 дена за рефус цел,Тоа ќе зависи од количината и дизајн за рефус цел
(5) условите за Испорака : Екс-Дела, ФОБ, CIF, ЦФР и така натаму
(6) Pakaging детали : Тра Картон/ Картон +Боја Кутија /Картон + Дрвена Рамка/ Картон+ Според условот на купувачи
(7)за Испорака Метод : Преку Море/по курир/од воздух,Сето тоа зависи од клиентите (8) начин на Плаќање : T/T,LC,Western Union,Трговија Уверување и да се Обезбеди Плаќање (9) Гаранција : 1 година ДОВЕДЕ и 2 години ЈП Домување најчесто поставувани ПРАШАЊА
Она што материјалот се користи за надвор од LED производи?
Полиетилен (PE) е најчесто се користат пластични полимер за надвор од нашите LED производи. LED Декоративни Ламби
4.
Како што гледам по мојот LED производи?
Препорачливо е да ја полните вашата LED производи еднаш месечно, најмалку 1 час, за да се зголеми батерија на живот во случај да не сте го користите вашиот светлина редовно.
Производ Фотографии :
Далечински управувач настава :
За да ја активирате, отстранете ја батеријата за да ги одвоите филм.
Skybess фабрика поседува напредни ротациона лиење опрема, ротациона лиење работилница, LED осветлување тест работилница и Собранието работилница.
Luminose LED Јајце светлина luminoso водоотпорен мини led светла Божиќ led светло D14*19cm Бесплатен Превозот 4pcs/Многу
Производ Главните Карактеристики :
Производ Материјал LLDPE Производ Големина D14*H19cm Адаптер 5 V1 A LED боја 16 боја се менува,4 промена на режими, со далечинска контрола за Наполнетост на литиум на Наполнетост на батеријата Време 3-5 часа на Работа Време 7-9 часа Сертификат CE/Ro HS/FCC/MSDS Лента за апликации,Хотел,Клуб,Кафе Куќа,Градина,Замрзнување пиво,Семејството декорација,downy светлина. LED Лента мебел/ бар табела/ бар столица/ Бар Counter
7.
Осум производ серија :
1.Ако вие сте многу итно да добиете цена, ве молиме да ни се јавите или да ни кажете во вашиот e-mail, така што ние ќе однос на вашето барање приоритет.


Карактеристики на производот

Тип:
бар мебел
Специфични Употреба:
бар во собата
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Стил:
Модерен Минималистички
Употреба:
Комерцијални
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Инсталација:
Автономни
Укината:
No
Број На Модел На:
SK-LF04
Материјал:
Пластични
осветлените:
Yes
Име на производ:
Luminose LED Јајце светлина luminoso водоотпорен мини led светла
Техника:
Ротациона Лиење
Материјал:
LLDPE
Батеријата:
Батерија 500Mah литиум батерија
Led боја:
16 боја се менува,4 промена на режими, со далечински управувач
Осветлување:
SMD 5050 Супер-светли LED
Далечинска Контрола:
24 КЛУЧЕВИ
Додатоци:
Далечински Управувач,Индуктивни полнач
Сертификат:
CE,ROSH,FCC,MSDS
По услуга:
1 година ДОВЕДЕ и 2 години ЈП Домување

Поврзани производи