• Цената е намалена.
  • Свеж
Делукс Анти-отсјај Автомобил Внатрешни работи на ретровизорот Панорамски Clip-за Широк Агол на Ретровизорите Жица Цртање Рамка Стил

Делукс Анти-отсјај Автомобил Внатрешни работи на ретровизорот Панорамски Clip-за Широк Агол на Ретровизорите Жица Цртање Рамка

 
DEN 950.40

Стока
Во продавницата


Ова е Универзална Премиум Квалитет VIP Стил Внатрешни работи Rearview Огледало. Делукс дизајн им даде на вашиот автомобил внатрешни работи напредна визуелен ефект.
Нашиот работен распоред :
Се обединуваат Државите : PM7 : 00 - AM10 : 00
Руската Федерација : НА3 : 00 - ЧАСОТ6 : 00
Шпанија : AM1 : 00 - PM4 : 00
Бразил : PM9 : 00 - AM11 : 00
П : Се производ фотографии вистински?
A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T/T;western union.
П : Кога на испорака?
A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-3 дена(според цел е количество )по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.
Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.
Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex/DHL/UPS-от за вас пакет!
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!
но,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа само може да се следи во текот на Кина.Мислам тоа нема следење на информации кога пристигнува вашата земја.
Но, ве молам, не грижете се за тоа .Ќе добиете пакет нормално. Ако сте загрижени во врска со вашиот производ ќе се изгубат во испраќањето, јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. ви благодариме


Карактеристики на производот

Боја Име:
Црна рамка, Злато рамка, Сребрена рамка
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Огледала
Специјални Функции:
Зголемување на покриеноста
Година:
2017
Бренд Име:
FIRSTPLUS
Име На Модел:
ZCF-29
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Должина:
31cm
Материјал Тип:
Животната средина ABS + Сина Огледало обложени со титаниум
Објектот Ширина:
8.5cm
Автомобил Направи:
Универзална
огледало:
Сина Криви Огледало обложени со титаниум
Огледало модел:
Двојна кривина
feature1:
Имитација метал wiredrawing процес
feature2:
Големи димензии, зголемување 3times агол на гледање

Поврзани производи