• Цената е намалена.
  • Свеж
Нов Стил DIY Џемпер Синџир Додаток,Деца Handcrafts,15MM Тркалезна Форма Цвет,Мешавина Боја Акрилик Монистра

Нов Стил DIY Џемпер Синџир Додаток,Деца Handcrafts,15MM Тркалезна Форма Цвет,Мешавина Боја Акрилик Монистра

 
DEN 240.00

Стока
Во продавницата


Нов Стил DIY Џемпер Синџир Додаток,Деца Handcrafts,15 MM Тркалезна Форма Цвет,Мешавина Боја Акрилик Монистра
големина : Пречник од 15 MM,Дебелина 6 MM
Крстот Дупка,дупката е со дијаметар од околу 1.5 ММ
Нашата Компанија Започна во 2006 година,Што се Наоѓа Во Yiwu,Светски Познатиот Пазар на Стоки,
Нашата Главна Пазарот во Азија,Европа И Америка,И Ние Provice Монистра И Накит Резерви Да Клиенти Од Целиот Свет.
Ние Секогаш Ги Почитуваат Квалитет Првиот Концепт.Си Дозволат Најдобри Survice На Нашите Клиенти.
По 8 години развој,сега имаме повеќе од 50 Вработени и повеќе од 10.000 производи,ние preciate за вашата посета на нашата продавница на линија,и ние сеуште веруваме "едно време бизнис,засекогаш пријатели"


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.001
Број На Модел На:
03028
Пакет:
100pcs во една OPP вреќа со цртан филм
боја:
микс боја
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
15MM

Поврзани производи