• Цената е намалена.
  • Свеж
50 Компјутери За Еднократна Употреба Микро Трепките Четки Маскара Прачки Апликатори Четка Eyelash Чешел Четки Шминка Алатка За Полнење Со Бесплатен Превозот

50 Компјутери За Еднократна Употреба Микро Трепките Четки Маскара Прачки Апликатори Четка Eyelash Чешел Четки Шминка Алатка За

 
DEN 230.40

Стока
Во продавницата


Ние сме производителот специјализирана во областа на eyelash проширување,eyelash
лепак,eyelash продолжување комплет,пинцети и се поврзани со eyelash материјали.
Модел : 50 Компјутери За Еднократна Употреба Микро Трепките Четки Маскара Прачки Апликатори Четка Eyelash Чешел Четки Шминка Алатка За Полнење Со Бесплатен Превозот
Подетални Информации : Производ 50 Компјутери за Еднократна употреба Микро Трепките Четки Маскара Прачки Апликатори Стапче Четка Eyelash Чешел Четки Spoolers Шминка Алатка за Полнење Со Бесплатен Превозот Модел NO : ЕТ-015 Спец : Парче Orgin : Кина Пакет : 50 Pieces Боја : црна Време на Испорака 25-30days. Плаќање на T/T,PP,ВУ
Оваа Расположливиот Козметички/Маскара Четка е одлична алатка за професионална
eyelash техничар. Четка ќе ви помогне да се исправи од и одберете вашите клиенти
природни lash за лесна апликација на eyelash екстензии. Оваа четка, исто така, го прави голем однесете дома подарок за вашите клиенти. Тие може да се користи четка за да ги задржат своите удари со камшик во потрага голема
и одржување на изгледот тие заминале од вашиот салон со!
Прикажување На Сликата :
Применуваат во текот на постапката, со цел да се изолира долните трепки и долниот eyelid од контакт со моделирање на структура. Функција : 1.Ослободување на активни состојки за да се промовира око микро васкуларниот промет 2.зајакнување на око шин метаболизмот 3.се елиминира парична казна нишка на око 4.подобрување на флексибилноста на око кожата 5.Безболен начин да го одложи senescing. Моќни се намалува темните кругови 6.Хијалуронска Киселина 7.Про-витамин Б5
Главни пазар :
Русија , Австралија, САД,велика БРИТАНИЈА,Франција,
Германија, Украина Полска, Мексико, и така натаму
Зошто да изберат Нас ?
Одговор : Ние се Aliexpress Снабдувач , мора ing Трговија гаранција обезбедена од страна Aliexpress. Тоа значи дека ако поставите вашата нарачка онлајн, и ако нашата услуга couldn ' t исполнат согласија испорака или квалитетот услови. Вашите пари може да биде 100% вратени од страна на Aliexpress. Повеќе информации можете да прочитате на банер на Aliexpress почетната страница од пребарувачот.
Можам да направам OEM/ODM?
Одговор : Да! Имаме професионален дизајн тимот за да им помогне на вас и печатење на вашето лого.
Како да контактира со вас?
Одговор : ве Молиме напишете го направите wn вашето барање во подолу празно и да кликнете на "Испрати" копчето. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Ние може да понуди eyelash продолжување производи како што следува :
Engrafting Заградени Eyelash Серија.
Engrafting Најголемиот Дел Eyelash Серија.
Engrafting Eyelash Лепило Серија.
Engrafting Eyelash Алатки Серија.
Engrafting Eyelash Постави Серија.
Електрични Eyelash Постави Серија.
Лажни Eyelash Серија
Tatto Производи
Депилација Серија
Рака Заштита Серија
Убавината Artcles Серија

Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
12cm*8cm
Број На Модел На:
ЕТ-016
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Рачка Материјал:
Пластични
Се Користи Со:
Трепките
Количина:
50
Бренд Име:
ОКО ВОЗРАСТ
микро четка за продолжување eyelash:
Висок квалитет
производителот чешел четка:
Топла продажба
професионални микро четка за eyelashe :
лесен за користење
мека чешел четка:
Фабрика цена
Материјали:
Висок Квалитет на памук
Пакување:
50pcs
Големина:
10cm
издржливи combbrush:
чешел за продолжување eyelash
време на испорака:
5 дена
плаќање:
PP,western union, T/T

Поврзани производи