• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]CAPAR axial electrolytic 150UF / 250V ---10pcs/многу

[БЕЛА]CAPAR axial electrolytic 150UF / 250V ---10pcs/многу

 
DEN 1923.84
DEN 1558.00

Стока
Во продавницата


Ново во оригинална кутија CAPAR axial electrolytic 150 UF / 250 V дијаметар : 2.2 mc должина : 4.0 mc


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи