• Цената е намалена.
  • Свеж
12V DC 6000RPM 2 Pin Конектор Магнетни Мини Моторни Замена

12V DC 6000RPM 2 Pin Конектор Магнетни Мини Моторни Замена

 
DEN 314.88

Стока
Во продавницата

Име на производ Моторни Оценет Напон 12 V DC Номинална Брзина 6000 ВРТЕЖИ во минута Вратило Големина 13 x 2mm/0.51" x 0.079" (L*D) Моторни Тело Должина 37mm/1.46" Мотор Тело со Дијаметар од 28mm/1.1" Вкупна Должина(Вклучени Pin) 58mm/2.3" Материјал Метал, Електронски Делови Боја на Тон Сребро.


Карактеристики на производот

Тип На Мотор:
dc мотор

Поврзани производи