• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот Трупот мобилен тест катоден бакар

Бесплатен превозот Трупот мобилен тест катоден бакар

 
DEN 1391.52
DEN 1322.00

Стока
Во продавницата

Бесплатен превозот Трупот мобилен тест катоден бакар Трупот Мобилен Опрема за Тестирање клетката се нарекува Трупот Ќелија, е минијатурна позлата единица за производство на катоден депозит дека евиденција карактерот на electroplate на сите тековни густина во рамките на работен опсег. Тоа е меѓу најпознатите корисни алатки на располагање на позлата хемичар за контрола на позлата бањи. Тоа е неопходен помошен да стандардни аналитички методи, овозможување на квалификувани оператор за да се утврди и контрола на ефектите од прилог агенти, нечистотии и прочистување третмани на позлата електролити, од кои многу може да се утврди од страна на ниту една друга метода. Практично секој позлата решение може да се контролира или проценети на различни степени со употреба на Силите на Клетката. Напомена : 1.Пакување : вклучува пластична кутија и упатство 2.Бесплатен превозот за сите на светот 3.Прифати wholesales,цената ќе биде повеќе поевтини 4.100% висок квалитет
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање.
3. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи.
4. Бидејќи трговијата се транснационални, како и воздухопловната е најевтиниот превозот метод, тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме изберете ја Изразат и да ја плати таксата.
5. Ние не сме одговорни за вашите Царина.
1. Ако предмети се наоѓаат во лоша состојба кога се примени, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние може да се вратат парите или да се препратат на нови една за вас.
2. Ако не сте задоволни со производот, бидејќи на личен избор, може да се врати кај нас во рок од 7 дена. Вие треба да се обрне на товар.
3.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
1.12 месеци гаранција
2.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект или со квалитет проблем,ве молиме контактирајте со нас,ние може да понуди враќање или ја гаранција но, ве молам да понуди докази за да се покаже проблемот активно.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
тест катоден бакар
is_customized:
Yes

Поврзани производи