• Цената е намалена.
  • Свеж
Декоративни 16mm 0.63 Сребрен Тон Капа Огледало Помине Завртки 8 Парчиња

Декоративни 16mm 0.63 Сребрен Тон Капа Огледало Помине Завртки 8 Парчиња

 
DEN 210.72

Стока
Во продавницата

Име на производ Огледало Помине Главен Материјал од Нерѓосувачки Челик, од Пластични Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна Вкупната Висина 21mm / 0.83" Кап Завртки Кол. 16mm / 0.63" Дупчење Големина 3.4 x 10мм / 0.13" x 0.39" (D*H)


Карактеристики на производот

Тип:
Адаптер
Примена:
Осветлување

Поврзани производи