• Цената е намалена.
  • Свеж
AC 250V 15A Latching ON/OFF/ON 3 Позиции 3 Завртка Терминали Pin SPDT Портокал за да се Префрлате Switch 12mm Монтирани Дупка Електрични Прекинувачи

AC 250V 15A Latching ON/OFF/ON 3 Позиции 3 Завртка Терминали Pin SPDT Портокал за да се Префрлате Switch 12mm Монтирани Дупка

 
DEN 160.80

Стока
Во продавницата

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач( Latching) Акција Тип : SPDT (Еден Пол Двојно Фрли) Позиции Број : 3 Позиции (ON-OFF-ON) Max Напон / Тековни : 15 A 250 VAC Монтирани Дупка Големина : 12mm(Прибл.) Терминали Број : 3 Завртка Терминали Материјал : Пластични , Метални Големината На Телото(Прибл.) : 29x16x56mm(L*W*H) Електрични Живот : 100000 Циклуси Пакет Вклучува : 2 парчиња Или 5 Pcs Toggle Префрлате


Карактеристики на производот

боја:
2 КОМПЈУТЕРИ, 5 КОМПЈУТЕРИ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
SPDT
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Број На Модел На:
3Pin-3P
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични
Max. Тековната:
15A
Max. Напон:
250V

Поврзани производи