• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ LCD Екран Поправка на Дел за Nikon COOLPIX L810 S9300 S9200 Дигитална Камера Со Осветлување

НОВИ LCD Екран Поправка на Дел за Nikon COOLPIX L810 S9300 S9200 Дигитална Камера Со Осветлување

 
DEN 431.52
DEN 388.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Екран На Допир:
No
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за nikon
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
L810 S9300 S9200

Поврзани производи