• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]ИКРАТА германски DIN 41253 серија класа злато ентузијаст 150UF385V мелница--20pcs/многу

[БЕЛА]ИКРАТА германски DIN 41253 серија класа злато ентузијаст 150UF385V мелница--20pcs/многу

 
DEN 1923.84
DEN 1558.00

Стока
Во продавницата


ИКРАТА Германија DIN41253 Серија ентузијаст 150 UF385 V цевка amp филтер класа
25мм дијаметар 41mm висина
Користи би удар првата изјава , не вклучува втора рака стоки купени од истекување попуст не се менува . Ви благодариме


Карактеристики на производот

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
capacitance:
-
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи