• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови 128mm Примерок Златна Кабинет Hanles Еуро-Стил Мебел во Бела Knob Креативни Модерна Шкафот Плакарот се Справи со Фиока Вади Барови

Нови 128mm Примерок Златна Кабинет Hanles Еуро-Стил Мебел во Бела Knob Креативни Модерна Шкафот Плакарот се Справи со Фиока Вади

 
DEN 250.56

Стока
Во продавницата


Цената е за 1pc Дупка Проред 128mm . Ако ви треба 64mm или 96mm , ве Молиме контактирајте ме пред исплата . ви благодариме.
Тип : Златна Кабинет Рачка
Материјал : Zince Легура
Боја : Златна
Дупка Проред : 128mm
Завртка Должина : 20mm
Карактеристики : Примерок и Евро-Стил Кабинет Рачки.


Карактеристики на производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
128mm
Бренд Име:
Haporigin
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
кабинетот се справи со
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Golden
Дупка проред:
128mm
Завртка:
20mm
вкупна должина:
179mm
Висина:
18mm
Мебел Кабинет Рачки:
Yes

Поврзани производи