• Цената е намалена.
  • Свеж
220VAC 800W Печката Печка за Греење Елемент Серпентина Грејач Жица 300мм x 4.5 мм

220VAC 800W Печката Печка за Греење Елемент Серпентина Грејач Жица 300мм x 4.5 мм

 
DEN 250.08

Стока
Во продавницата

Име на производ Греење на Елемент Серпентина Напон AC220 V Моќност 800 W Рамен Вкупната Големина 300 x 4.5 мм/ 11.8" x 0.18"(L*D) Материјал Kanthal А1 Сива Боја


Карактеристики на производот

Номинална Напон:
Други
DIY Материјали:
Електрични

Поврзани производи