• Цената е намалена.
  • Свеж
Здравствена Заштита Мини Електронски Слабеење на Телото Терапијата Масажа Пулсот на Мускулите Stimulator Губење на Тежината Релаксација Масер Уред HA1008

Здравствена Заштита Мини Електронски Слабеење на Телото Терапијата Масажа Пулсот на Мускулите Stimulator Губење на Тежината Релаксација

 
DEN 423.36
DEN 300.00

Стока
Во продавницата


Функција :
Сосема нов и висок квалитет
Може да масажа речиси полно тело со electrode физиотерапија закрпи
Може да се задржи се вклопуваат и облик на телото
Со голема, овална electrode влошки за нежно масажа
8 претходно масажа начини : прислушување, месење, валање, масажа автоматски, балансираше, итн.
Масажа со 10 видови на различни брзина и интензитет
Користете 2 закрпи за масажа на разни делови од телото и да се зголеми просторот и ефект на масажа
Погоден за рамо вкочанетост, ослободување на замор, промовирање на циркулацијата на крвта, опуштање на мускулите, намалување на болки во мускулите и согорувањето масти, итн.
Напојува со 2 x AAA батерии(НЕ се ВКЛУЧЕНИ)
Пакет се вклучени
1 X Главната машина
1 X Electrode доведе жица
2 XEletrode влошки
Ако ви требаат повеќе подлоги,ве молиме контактирајте со нас.
1 X упатство
answer : ___________________________ note : (без оригиналниот пакет)
Ако ви требаат повеќе massager,проверете тука.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Памук, ABS
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
ХА-1008
Стил:
Телото Massager
Материјал:
Пластични
Големина:
battery

Поврзани производи