• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Кина Кунг фу Кафе Чај Set-16.9 fl.оз 500ml Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере +Круг Потоплите +6 Мали Пехари и Чаши + Бамбус Фах Сет

1x Кина Кунг фу Кафе Чај Set-16.9 fl.оз 500ml Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере +Круг Потоплите +6 Мали Пехари и Чаши + Бамбус Фах

 
DEN 2323.68
DEN 1998.00

Стока
Во продавницата


ОПРЕДЕЛУВАЊЕ 16. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Ве молиме сува оваа служат фах по користење и поставете го на суво место.67 мл/359g Тенџере Капак : ** Висина : 0.35 инчен/85mm ** Дното Дијаметар : 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2.77 мл/192g 6pcs 1.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 2.36 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 1. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас.оз 500ml ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 16.оз 500ml ** 1 x Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите ** 6 х 1. Вклучуваат : ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : направен од бамбус ** Longth : 13inch/330mm ** Ширина : 8.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** Слободни Tealight Свеќи не се вклучени 16. Такси превозот обвинети се неповратните.66 инчен/220mm ** Висина : 1. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4.76 инчен/70mm ** Горниот Дијаметар : 4. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Овој објект превозот од Кина.18 инчен/30мм ** Нето Тежина : 11. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.98 инчен/25мм ** Горниот Дијаметар : 3.92 инчен/125mm ** Дното Дијаметар : 3.мл /500ml ** Нето Тежина : 10.мл/35ml ** Висина : 1.3 мл/292g ** Тежина со Пакет : 12. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат.15 инчен/80mm ** Дното Дијаметар : 3.97 инчен/50mm Надворешниот Сад : ** Висина : 3. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.54 инчен/90mm ** Дното Дијаметар : 2.95 инчен/75mm ** Горниот Дијаметар : 3.оз 500ml Топлина-Отпор Стакло Teapot со Стакло infuser со Капак Вклучуваат : ** 1 x Стакло Teapot со Стакло infuser / Вметнете Филтер со Капак 16.35 инчен/85mm ** Горниот Дијаметар : 3.оз 35ml рачно изработени Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај / Филџани Вклучуваат : ** 6 х 1.68 мл/331g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност.19 мл/147g ** Тежина со Пакет : 6. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5.57 инчен/40mm ** Нето Тежина : 1. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно.оз 500ml Топлина-Отпор Стакло Teapot +На Потоплите +6 Чаши+Фах Сет Вклучуваат : ** 1 x Стакло Teapot со Стакло infuser / Вметнете Филтер со Капак 16.94 инчен/100mm Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите Кина Вклучуваат : ** 1 x Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите ** Tealight Свеќи не се вклучени ** 1 x Пакет Teapot Потоплите Специфики : ** Материјал : Стакло ** Висина : 2.76 инчен/70mm Внатрешна Сад : ** Висина : 2.16 мл/33g/1pcs Кина Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ве Молиме Имајте во предвид : Како овој служат послужавник е изработен од природен бамбус, моделот може да биде различен, со слики на овој оглас. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Вклучени Teapot:
1 x 16.9 fl.оз 500ml Стакло Teapot со infuser & Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 х 1.18 fl.оз 35ml Двоен Ѕид Слој Мали TeaCups
Вклучени Teapot Потоплите :
1 x Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите
Вклучени Kungfu Чај Лента :
1 x Рамен Лента / Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела
Не Се Вклучени:
Tealight Свеќи не се опфатени
Број на Корисник:
6
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи