• Цената е намалена.
  • Свеж
220V Електрични метална жица цртеж машина,нерешено клупата,преносни полирање машина за нерѓосувачки челик огледало полирање третман.

220V Електрични метална жица цртеж машина,нерешено клупата,преносни полирање машина за нерѓосувачки челик огледало полирање третман.

 
DEN 3371.52

Стока
Во продавницата

220 V Електрични метална жица цртеж машина,нерешено клупата,преносни полирање машина за нерѓосувачки челик огледало полирање третман.
Технички податоци : Напон : 220 V Моќ : 1200 W Nonload брзина : 0-3500r/мин Фрекфенција : 50/60 HZ Брзо се Прилагоди : 6 степен Modle : SIP-LG01-180 Пакување : Боја на хартија кутија Тежина : 5.6 килограми Производ Функција : : За стручна обработка нерѓосувачки челик, како Електрични апарати {микробранова, чад машина, sterilizer}, лифт, кујнски прибор, од не 'рѓосувачки челик полиците, хотел материјали, метрото автомобили, прехранбената машини, хемиски контејнери, од не' рѓосувачки челик декорација и други нерѓосувачки челик индустрија. Жица цртање и огледало површински третман на Производ слики :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Среќен шопинг во нашата продавница!
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
HKUQ
Номинална Влезна Моќност:
1200W
Wattage:
1000-1299W
Фреквенција:
50Hz
Тип:
Други
Тежина:
5.6kg
Не-Оптоварување Брзина:
3300rpm
Тркала Дијаметар:
80mm
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Димензии:
51cm x 22cm x 15cm
Број На Модел На:
SIP-LG01-180
DIY Материјали:
Металугрија
Номинална Напон:
220v
Напон:
220V
моќност:
1200W
Nonload брзина:
0-3500r/мин
Фреквенција:
50Hz
Modle:
SIP-LG01-180
Брзина Прилагодливи:
6 степен
Пакување големина:
51cm x 22cm x 15cm
Бруто тежина:
5.6 kg
Номинална Напон:
220v
Не-Оптоварување Брзина:
0-3500r/мин

Поврзани производи