• Цената е намалена.
  • Свеж
година Мода Топла Продаде Божиќ Подарок Шамија Дедо Мраз Печати Марами Заврши Жените Shawls промет на Големо со 10pcs/БРОЈ 6 Боја Бесплатен Превозот

година Мода Топла Продаде Божиќ Подарок Шамија Дедо Мраз Печати Марами Заврши Жените Shawls промет на Големо со 10pcs/БРОЈ

 
DEN 1680.00

Стока
Во продавницата


Топла Продаде Пингвин Дедо Мраз Печати Жените Прослава Шамија
големина : 180 *90cm
боја : 6 боја
минимална количина : 10pcs секоја боја, ако у сакате мешавина боја, u може да имајте на ум кога у даде цел.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Печати
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
IFIIIRISI
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
XYYA-5
Марами Должина:
>175cm
боја:
6 боја
Големина:
180*90cm
Материјал:
Voile
Функција:
подарок,мода,декорација
Погоден Сезона:
лето есен пролет зима
Употреба во :
божиќ нормално живот
Пол:
Унисекс

Поврзани производи