• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок Квалитет 2017 Зима Mens Крзно Самоубиец Капи Со Уво Клапи Топло Руската Вистински Зајакот Крзно Шапка Капа

Висок Квалитет 2017 Зима Mens Крзно Самоубиец Капи Со Уво Клапи Топло Руската Вистински Зајакот Крзно Шапка Капа

 
DEN 1190.40
DEN 1012.00

Стока
Во продавницата

САД $ 5.20 /парче US $ 5.60 /парче US $ 5.90 /парче US $ 6.80 /парче US $ 4.30 /парче US $ 3.60 /пар US $ 5.80 /пар US $ 6.60 /пар
Висок Квалитет 2017 Зима Mens Крзно Самоубиец Капи Со Уво Клапи Топло Руската Вистински Зајакот Крзно Шапка Капа
>Материјал : 100% реално зајакот furs,памук, полиестер,најлон
>Бои : црна,сина
>Големина : Еден бесплатен големина на главата на турнеја (55-61cm)
>Функција : мода, топло,се згусне
>Користење сезона : зима, есен
>Пакет : нормален пакет
Добредојдовте на Модата Неограничен продавница
( повеќе модата или kawaii производи, сите во мода unlimiteds раскина.)
Продавница линк : http : //www.aliexpress.com/store/918986
голема цел од голем попуст
Детална слика :
Pls внимание :
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сè уште имаат проблем со плаќање,Добредојдени да не контактирате.
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздухопловната и означи како "ПОДАРОК", стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае ДО 20 работни дена. Ако сакате да брод од страна на DHL,или ЕМС Fedex експрес, само да побарате од нас. Ние имаме соработка превозот партнер за неколку години. Ќе поставам најдобри изразуваат товар за вас.
Гаранција и Гаранција : Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 ден на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Повеќе служба : Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба добредојдовте mail нас. Ние ќе ви цитирам големиот трговија на големо цена. И сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 ден.Добредојдовте да побарате од нас повеќе.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство.
Вашиот вид повратна информација е основниот на нашите подобрување. Така што можеме да направиме подобра и подобра работа.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Самоубиец Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
СМ-P020
Пол:
Унисекс
Материјал:
Крзно,Памук,Полиестер
Бренд Име:
furandown
Материјал:
100% реално зајакот furs,најлон,памук
Бои:
Црна,сина
Големина:
one free size(55-61cm head circumference)
Функција:
се згусне,топло,
Сезоната:
зима, есен
is_customized:
Yes

Поврзани производи