• Цената е намалена.
  • Свеж
Бриз Аудио-Внатрешен простор широк CD/preamp/incorporated /HTPC алуминиумска шасија 430*140*423mm (алуминиумско куќиште)4314

Бриз Аудио-Внатрешен простор широк CD/preamp/incorporated /HTPC алуминиумска шасија 430*140*423mm (алуминиумско куќиште)4314

 
DEN 4895.52
DEN 3916.00

Стока
Во продавницата


Купување забелешки :
1 : наведете посебни барања, инаку ние нема да бидат одговорни за!
2 : Производот е на товар моќност засилувач школка, не содржи внатрешни делови.
3 : Еден сет на губење на 7 килограми. Со цел да превоз безбедност,
По пакување тежина од 8 кг.
4 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн)
5.Додатоци : моќ приклучок,сет од гума машина нозе,завртки.
Специфични структурни димензии :
Надворешни димензии : ширина= 430mm Height= 140mm ,Длабочина =423mm
внатрешни димензии : ширина =416mm,heigth=124mm,длабочина=410mm
предниот панел : дебелина=10 mm
на задниот панел : дебелина=3мм
поклопецот панел : дебелина=4mm
подот панел : дебелина=4mm
и предниот панел и на задниот панел се празни.
го капакот и подот панел отвори топлина емисија дупка.
За вежба :
Општи diagrammatic цртање отворање 4.9 ДОЛАРИ или повеќе.
Прецизно дупчење дупка според цртање на 8 или повеќе.
под дијаметар of12mm круг дупка(вклучени 12mm)може да се заврши во дупчење притиснете 0.17 ДОЛАРИ секоја.
завртка дупка 0.35 ДОЛАРИ секоја.
Дијаметарот на јачината на звукот повеќе од 12mm 1.7 ДОЛАРИ секоја.
големата дупка и квадрат дупка наплаќаат според големина и количина.
На слика
Sign-off настава :
Ве молиме отворете го парцели и одјавување на стоки .Вашата стока во пакување можеби беше оштетен во транзит или за време на истовар процес или од други причини, дури и надворешната состојба на пакување е во ред. Можете да контакт со клиентите и да го одбие пратката, ако најдете на стоки имаат некои штета или различни, со што е опишано на страница. Инаку ние не ќе одговара за штетата откако ќе се пријавите за пратката.


Карактеристики на производот

Максимална Моќност По Канал:
25w
Пакет:
Yes
Бренд Име:
weiliang аудио
Канали:
2 (2.0)
Број На Модел На:
bz4314

Поврзани производи