• Цената е намалена.
  • Свеж
SY Електричен Шпорет Топла Плоча Јаглен Наргиле Shisha Додатоци Полесни Ефикасна Погодно Горење на Јаглен Сад ЕУ Приклучок

SY Електричен Шпорет Топла Плоча Јаглен Наргиле Shisha Додатоци Полесни Ефикасна Погодно Горење на Јаглен Сад ЕУ Приклучок

 
DEN 2015.52
DEN 1411.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
SY
Материјал:
Метал
Техника:
огледало
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
Обликот:
Бесплатни Тип
Техника:
огледало
Тежина:
About 920g
Висина:
за 20cm
Спецификација:
250v/50Hz 600w
Модел:
HK618S
Пакет:
1pcs/кутија боја
Кутија големина:
16.5 cm*16.5 cm*19.5 cm

Поврзани производи