• Цената е намалена.
  • Свеж
150*200Cotton Quilted Ќебе Дебели Утешителот за Зимски edredon Комбинација Јоргани Боја colcha Quilting Памук Quilted Bedspread

150*200Cotton Quilted Ќебе Дебели Утешителот за Зимски edredon Комбинација Јоргани Боја colcha Quilting Памук Quilted Bedspread

 
DEN 7113.12
DEN 5690.00

Стока
Во продавницата


150*200 Cotton Quilted Ќебе Дебели Утешителот за Зимски edredon Комбинација Јоргани Боја colcha Quilting Памук Quilted Bedspread Бесплатен Превозот
Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе бидеме многу среќни да ви помогнат! Се надевам дека ќе уживате во нашите предмети!
Прв Избор Забелешка
Ако имате потреба од големи количини на стока, ве Молиме контактирајте со нас и ние би можеле да разговараат за време на испорака и цена.
Прв Избор На Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА. Ние ќе ви ја испратиме стоката, како е можно поскоро. Ве молам дозволете ми да знам било questiones пред наддавање ако имате.
Прв Избор Услови&Warrenty
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратена. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад.
Прв Избор На Пратката
1. Може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
2. Напишете детали во коментар кога ќе ги нарачате.
3.Испрати ми вашиот клиент е превозот адреса, кога ќе цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
4 .Генерално, ние ги користиме Кина Пост или ЕМС за вас да се изразат, ако имате било какви посебни потреби, може да ни каже однапред, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Прв Избор На Повратни Информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.


Карактеристики на производот

Големина:
150x200 Thick Quilts
Тежина:
3KG Cotton Quilts, 4Kg Cotton Quilts
Број На Модел На:
6926762300131
тема count:
500TC
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
КУЛ Мода!COOOL Живот!
Шема:
Крпеница
Материјал:
100% Памук
Измијте:
Не можејќи
Употреба:
Хотел,Дома
Ткаенина Count:
60
Пополнување:
Памук
Сезоната:
Зима
Техника:
Крпеница

Поврзани производи