• Цената е намалена.
  • Свеж
10PCS Мода Квалитет Злато Фацетирани Грутка Монистра Нараквица,рачно изработени Плетење 3,5 мм Злато Грутка Монистра Ресни Хривнија

10PCS Мода Квалитет Злато Фацетирани Грутка Монистра Нараквица,рачно изработени Плетење 3,5 мм Злато Грутка Монистра Ресни Хривнија

 
DEN 1008.00
DEN 827.00

Стока
Во продавницата


Моден Квалитет Злато Фацетирани Грутка Монистра Нараквица,рачно изработени Плетење 3,5 мм Злато Грутка Монистра Ресни Хривнија
Количина : 10pcs/многу
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.
Може исто така да како што се :
15pcs Hight квалитет Убава US$ 35.20 /многу
парчиња / многу
НОВ стил ! Моден Класичната US$ 31.00 /многу
парчиња / многу
Слободен брод! 10pcs Мода US$ 29.80 /многу
парчиња / многу
слободен брод! Висок квалитет US$ 19.50 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо Мажите Beaded US$ 16.50 /многу
парчиња / многу
Слободен Брод! 10pcs/многу Тиркизна US$ 27.80 /многу
парчиња / многу
10pcs најевтиниот водат US$ 28.50 /многу
парчиња / многу
12pcs Лава мушка Hamsa US$ 24.80 /многу
парчиња / многу


Карактеристики на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Глина
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
dankaishi
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
Мушка големина:
3.5 mm

Поврзани производи