• Цената е намалена.
  • Свеж
Турбо T88 T88-33D 49174-00890 49174 00890 Универзална турбо Турбополнач 1.05 AR T4 Страната масло Весник Имајќи 97mm v бенд 1000HP

Турбо T88 T88-33D 49174-00890 49174 00890 Универзална турбо Турбополнач 1.05 AR T4 Страната масло Весник Имајќи 97mm v бенд 1000HP

 
DEN 17567.52
DEN 15986.00

Стока
Во продавницата

Пред плаќање ве молиме контактирајте со нас да го цитирам и потврдете го вашиот товар. Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. ние сме од Wuhan Кина,каде што е седиштето на Dongfeng Motor , Dongfeng Х da , Dongfeng Peugeot Citroen и Cummin s Источна Азија Истражувачки Центар. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.
Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Турбополнач Спецификација
Големо на Нова T88 T88-33 D 49174-00890 Универзална турбо Турбополнач 1.
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци од денот на приемот.
Ние сме професионални турбополнач снабдувачот, да обезбеди висок квалитет на турбо со разумна цена и ефикасна професионална услуга.Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.
Добар квалитет,прифатлива цена,професионална услуга,брза испорака -Нашите предности.Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо.Ние и ветуваме на поправка или промена турбо за скршени извештај подолу : турбина школка почеток ;масло излегуваат во јавноста итн.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.,Ltd(Турбополнач Продавница),снабдување со мотор turbochargers и други авто делови.
Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации!
-
Трансакцијата Правила
Ако ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот.05 AR T4 Страната масло Весник Имајќи 97mm v бенд 1000 HP
Турбо модел : T88-33 D 49174-00890 НОВИ
Примена : Универзална turbo
Моќ 1000 HP
Тип на лого : Влажно плови лого, journal имајќи turbo
Ладење тип : масло за ладење или Масло за Подмачкување само
Downpipe страната тип : 3" v-бенд
Турбина страната T4 близнак скролувајте
Турбина тркала дијаметар Exducer : 74.5"Влезот 4"
Компресор : A/R 0. предизвикани од производство грешки.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање;
1.
За НАС Продавница Профил
Wuhan LEKE Возила Делови Co.
LEKE ТУРБО ПРОДАВНИЦА се отиде во големи должини да се обезбеди на сите производи што се продаваат се manufacturedusing квалитет на материјалите и точност на опрема за да овозможи висок квалитет на производот. Вашите наредби се добредојдени.5 mm Inducer : 84.
Превозот
1.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ. Ние ги доставуваме Гарет,Holset,KKK turbochargers за Кина познатиот мотор производители како што се Yuchai Група,Wuxi Дизел Мотор,FAW Dalian Дизел Мотор, Weichai Power,Dongfeng Cummin s, Dongfeng Чао јанг Дизел Мотор,итн.Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни.
Напомена : доколку имате било истрага или прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА , Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка. Вие ќе бидете информирани преку пошта, ако не можеме да брод во рамките на овој временски период. За време на транспортот,ве молиме бидете во контакт со нас преку E-mail , за да се осигура ефективна комуникација, и да се избегне царинење одложувања, итн.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
T88-33D 49174-00890 1.05 AR T4 Страната масло Весник Имајќи 97mm v бенд
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
T88 T88-33D 49174-00890 Турбополнач Турбо Турбина
Апликацијата возило:
универзална turbo
Примена на моторот:
1000HP
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гарантен период:
12 месеци Турбо Со дихтунзи
Модел:
T88-33D 49174-00890 1.05 AR T4 Страната масло Весник Имајќи 97mm v бенд

Поврзани производи