• Цената е намалена.
  • Свеж
Девојки латинска Танц Облечи бела Tassel латинска Ballroom Костими Танго Самба Танц Облечи Ballroom Дополнителните Фустан Ча Ча Носии

Девојки латинска Танц Облечи бела Tassel латинска Ballroom Костими Танго Самба Танц Облечи Ballroom Дополнителните Фустан Ча

 
DEN 7632.00
DEN 7250.00

Стока
Во продавницата

Детали За Производот
100% сосема нов конкурс латинска танц фустан.
Ткаенини : Голема количина водат lycra.
Боја : Како на Клиентот chooice
Rinestones : Нормално го користите Блискиот Исток Камен,корејски камења, за повеќе сјај, можете да додадете Сваровски камења.
Копчиња Дел : Градник чаши & гаќи под со snap
Топ : На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолниште дел на фустанот е направен посебен свила бранови. Целосно украсена со корејски камења. Патент во задниот дел.
Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина не се идентични производи може да се направи.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите украси вклучувајќи цвет appliques , камен шема, вратот ,рака додатоци (ако ги има) ќе се разликуваат во текот на производството. Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги стави на, па како да се добие најдобар ефект.
Со Нарачување Постапки :
Количина : цел започне од 1 PCS, Ако сакате да го нарачате повеќе,Вие ќе пратите e-mail на нас,јас сум многу happly да ви помогне.
Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство.
Превозот Време И Цена :
Бесплатен превозот во светот
Времето за производство е 10-15days по потврдувањето на клиентот плаќање.
Ние не се дозволи наплата , размена, за возврат , замена.
Превозот цена се одговорност на нашите клиенти.
Ние НЕ се комбинираат предмети во една парцела, и затоа НЕ понуда за поштенски намалување бидејќи на комбинирана испорака
Детали За Производот Фотографии :
Lycra Шема на Бои
Како да се измери?
Напомена :
1 ве Молиме, напишете ја вашата точна големина, боја ви се избрани по завршувањето на плаќање, тогаш можеме да започнете со правење на вашиот цел на време.
2 ве Молиме да ни даде вашата целосна адреса и телефонски број за испорака, па пакет може да пристигнуваат до вас, безбедно и брзо.
3 Вашата гаранција : Погрешна големина, боја, или голема разлика од оригиналната слика, што може да се вратат парите или да се направи уште една за вас!
4 Ако фустани имате било какви проблеми откако ќе ги добие, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се реши овој проблем во рамките на 72hours!


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Lycra
Пол:
Жените
боја:
слика во боја
Снабдување Тип:
Нарачана
Возрасна Група:
Возрасни и Девојка
Танц Стил:
Румба/Издржи/Chacha
Можам да обичај прави боја?:
Yes
Можам да обичај прави големина?:
Yes
Вклучуваат Првенство и underpant?:
Yes

Поврзани производи