• Цената е намалена.
  • Свеж
200pcs многу сопствени хартија бизнис картичка и врвот одделение картички посета картичка Двојно-страна, бесплатен превозот

200pcs многу сопствени хартија бизнис картичка и врвот одделение картички посета картичка Двојно-страна, бесплатен превозот

 
DEN 3360.00
DEN 2856.00

Стока
Во продавницата


200pcs многу сопствени хартија бизнис картичка и врвот одделение картички посета картичка Двојно-страна, бесплатен превозот
Опис :
Картичката е изработен со метал и има прекрасна метална рамка. Тоа е благородна изглед и издржливи. Ние ви нудиме некои рамка стилови за да изберете од. Ако сакате ВИП картички/ член картички, можете и да побарате од нас да се печати серија на броеви на картички. Но тоа чини екстра такса. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако сте заинтересирани во метал картички.
1. Метал бизнис картичка ( овој стил е хартија картичка )
2. 85mm*50mm
3. Дебелина : 0.3 m
4. право агли
5. превозот со DHL/Федекс/EMS/Пост
6. Количина : Било која количина.
7. Тежина : 300g/200pieces
Бизнис картички Цел чекори :
чекор 1) Контактирајте со нас за Котација На Трговија управување со р
чекор 2) Потврди уметнички дела
чекор 3) Место на цел (не направи плаќање).
чекор 4) Ние се прилагоди на цена и се информираат да плаќаат.
чекор 5) исплата.
чекор 6) Производство започне и превозот
Дизајн Шаблони за Слободни : Ако не знаете како да го направите дизајн, ве молиме да не грижете се. Ние нудиме дизајн шаблони за слободни. Ве молиме контактирајте со нас за тоа сега!
Празни шаблони за Слободни : Ако сте дизајнер, можеме да испратите празни шаблони за вас. На шаблони се со точни спецификации. Само да се стави вашиот дизајн на празни шаблони. Многу лесно!! Ве молиме контактирајте со нас за тоа сега!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Моден Печатење
Големина:
85*50
Тип:
Метал Бизнис Картичка
дизајн:
бесплатни дизајн
Печатење Страни:
Двојно двострано печатење (стандардно, повеќе опции на располагање)
Coner Стил:
Заоблени агли (стандардно, повеќе опции на располагање)
Материјал:
Хартија
превозот време:
3-17business дена

Поврзани производи