• Цената е намалена.
  • Свеж
Vincent Van Gogh Маслото платно дрво сликарство Ѕид уметност ѕид Слики за дневна соба Дома Декор quadros caudros decoracion3

Vincent Van Gogh Маслото платно дрво сликарство Ѕид уметност ѕид Слики за дневна соба Дома Декор quadros caudros decoracion3

 
DEN 2832.00

Стока
Во продавницата


Производ Детали : Производ : Рака-насликани Сликарство Vincent Van Gogh е Чемпрес catcher Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела. Производот Се Покаже
Производот Се Покаже :
Со Рамка :
Дома Покаже :


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
20x30inch, 24x36inch, 36x48inch, 40x60inch
Тип:
Масла
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
50x60
Предмети:
Сценографијата
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Поврзани производи