• Цената е намалена.
  • Свеж
MR52ZZ Минијатурни лежишта L-520ZZ големина 2*5*2.5 Мотор-класа фабрика за директна продажба

MR52ZZ Минијатурни лежишта L-520ZZ големина 2*5*2.5 Мотор-класа фабрика за директна продажба

 
DEN 374.40

Стока
Во продавницата


MR52 ZZ Минијатурни лежишта L-520 ZZ големина 2*5*2.5 Мотор-класа фабрика за директна продажба
Ако ви треба било други големина,ве молиме контактирајте со нас.


Карактеристики на производот

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
MR52ZZ
Премази:
Други
Структура:
Други

Поврзани производи