• Цената е намалена.
  • Свеж
8~9mm Светло Жолта Бисер Барок Рамен Овална Лабава Монистра Одговара Мода Накит Ѓердан правење 5 насоки по многу

8~9mm Светло Жолта Бисер Барок Рамен Овална Лабава Монистра Одговара Мода Накит Ѓердан правење 5 насоки по многу

 
DEN 1152.00
DEN 1060.00

Стока
Во продавницата

00 /многу
парчиња / многу
4x13mm Индија Ахат Цевка Монистра Камен Цилиндар Колона Форма DIY Мода Накит одлуки 5 насоки по многу US$ 28.00 /парче
Висок Квалитет Мешавина Боја Drusy Geode Кварц Ахат Камен 18k жолто злато Позлатен Рамка Приврзоци Мода Накит Одлуки Слободни Брод US$ 43.50 /многу
парчиња / многу
Оценка На Квалитетот Сјајна 4x13mm Хематит Круг Цевка Цилиндар Монистра одговара Neckalce Нараквици Изработка на 10 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 23.00 /многу
парчиња / многу
Розова боја Ахат Круг Прстени Накит конектори одговара Мода Поврзани Ѓердан Накит одлуки 20 компјутер по многу US$ 19.60 /многу
парчиња / многу
4x13mm Црна оникс ахат Цевка Цилиндар Камен лабава Монистра одговара мода ѓердан изработка на 10 насоки по многу US$ 51.00 /многу
парчиња / многу
5mm Сребрена Боја Позлатен Мат Хематит Цевка Монистра 10 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 28.00 /многу
парчиња / многу
Bodhi Корен Дрво Барел Монистра Нараквици Мала Молитва Дрво Монистра Човек Накит 5 компјутер по многу Бесплатен превозот САД$ 22.00 /многу
парчиња / многу
4x13mm Пурпурна Здружени Лента Ахат Цевка Монистра Полу скапоцен Камен Цилиндар Колона DIY Мода Накит одлуки 5 насоки по многу US$ 28.00 /многу
парчиња / многу
4x13mm Розова Лента Здружени Ахат Цевка Камен Круг Цилиндар Лабава монистра Колона Форма DIY Мода Накит одлуки 5 насоки по многу US$ 28.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Ние брод на светот
Сребро титаниум Позлатен Природни Кристал Столб Жица Завиткан Приврзоци Одговара Ѓердан Накит одлуки 5pc по многу US$ 14.00 /многу
парчиња / многу
5mm Muti Виножито Боја Галвански Мат Хематит Круг Цевка Монистра 10 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 28. Само треба на слики или примероци.00 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 4x5mm Сребро Позлатен Colro Природни Хематит Круг Цевка Монистра 10 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 42.00 /многу
парчиња / многу
Зелена Боја Позлатен Мат Хематит Круг Цевка Лабава Монистра одговара DIY Накит одлуки 10 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 28.00 /многу
парчиња / многу
Зелена Aventurine Точка Pendant Полу скапоцен камен warpped жица pendant за Модата, Накит 10 компјутер по многу Бесплатен Превозот САД$ 20.
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.00 /многу
парчиња / многу
Тибетската DZI Микс вени Црна Ахат Рамен Круг Монета Камен Монистра Мала Молитва DIY Накит што НИ$ 28.10 /многу
парчиња / многу
Природни Аметист Кварц Точка Камен Приврзоци одговара Мода Ѓердан Одлуки 10 pc perlot US$ 19.00 /многу
парчиња / многу
Уникатен Злато Опкружено Drusy Црна Geode Ахат Pendant со Два Прстени за модата, Накит Ѓердан Одлуки Конектор US$ 12.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса.
8~9mm Светлина Yelow Шампањ Боја Бисер Барок Монистра
Опис :
Материјал
Свежа Вода Бисер Монистра
Боја
Како слики
Големина
8~9mm
Повеќе Детали
14 инчи по влакно / 5 насоки по многу
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.00 /многу
парчиња / многу
.00 /многу
парчиња / многу
Пинг и Зелена Jade Праска Форма Камен Прстени 18 Злато Позлатен Рамка Булчински Поставува Прстен Мода Накит US$ 17.00 /многу
парчиња / многу
18mm Црвено Сандаловина Монистра Нараквици Мода Мала Молитва Дрво Rondelle Монистра Човек Накит 5 компјутер по многу Бесплатен превозот САД$ 24.00 /многу
парчиња / многу
Drusy Природни Кристал Кварцен Камен Прстени Сребро Позлатен Бакар Meatal Прилагодливи Прстен 5 компјутер по Многу Модни Накит US$ 35.00 /многу
парчиња / многу
10 X30mm Тибетската DZI Црвено Ахат Рог Форма Камен Монистра Волкот Заб Мала Молитва DIY Накит што НИ$ 35.00 /многу
парчиња / многу
Уникатен Сина боја druzy geode ахат камен прстени 18k злато позлатен круг прстен Мода Човек жена Накит US$ 42.00 /многу
парчиња / многу
Природни Drusy Geode Аметист Груба Кварц Pendant за Мода Jewerly 5 компјутер по многу Слободни Брод US$ 44.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Барок
Бисер Квалитет:
A
Материјал:
бисер
Надворешниот Дијаметар:
8~9mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Објектот Тежина:
20g
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
бисер монистра
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8~9mm

Поврзани производи