• Цената е намалена.
  • Свеж
2014 Најновите Животински Печати Симпатична Зумира Елени Жените Шамија Обвива Hijabs 8 Боја 180*110cm Шамија 10pcs/Многу Големо Бесплатен Превозот

2014 Најновите Животински Печати Симпатична Зумира Елени Жените Шамија Обвива Hijabs 8 Боја 180*110cm Шамија 10pcs/Многу Големо

 
DEN 1920.00

Стока
Во продавницата


2014 Најновите Животински Печати Симпатична Зумира Елени Жените Шамија Голема Големина
големина : 180*110cm
боја : 8 боја како слик
минимална количина : 10pcs секоја боја, кога у даде цел plz ја напушти whcih боја у треба!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Животните
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Марами Тип:
Шамија
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
XYYA-1
Марами Должина:
>175cm
Бренд Име:
IFIIIRISI
боја:
8 боја
Големина:
180*110cm
Материјал:
Voile

Поврзани производи