• Цената е намалена.
  • Свеж
Gours Есен и Зима Жените Вистински Кожни Ракавици Нов Моден Бренд Црна Половина Прст Возење Ракавица Goatskin Белезници GSL041

Gours Есен и Зима Жените Вистински Кожни Ракавици Нов Моден Бренд Црна Половина Прст Возење Ракавица Goatskin Белезници GSL041

 
DEN 1439.52
DEN 1008.00

Стока
Во продавницата


100% Вистински Кожени Ракавици, Гаранција За Квалитет
1. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. 2. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 3. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. 4. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
1. Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред превозот. 2. Мора да се најде било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. 3. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас или размена. Сите се враќа објект не смее да се користи или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да биде во оригинална амбалажа.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Вашето мислење е многу важна за нас. 2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас.


Карактеристики на производот

Ракавици Големина:
M, L
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GSL041
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
GOURS
Материјал:
Вистинска Кожа
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Стил:
полу-прст ракавици
Тип На Објект:
жените ракавици
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
боја:
Црна, Беж
кожа:
Goatskin
Сезоната:
Пролет, есен зима
Функција:
Топло Отворено Возење Мотоцикл Возење Велосипед
Занает:
Рачно изработени
За луѓето:
Сите жени
Направени:
Еден Комплетен Парче Кожа

Поврзани производи