• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Тиква во Облик на Чај Set-1*20fl.оз 600ml Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере+6*1fl.оз Чаши

1x Тиква во Облик на Чај Set-1*20fl.оз 600ml Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере+6*1fl.оз Чаши

 
DEN 1215.84
DEN 1045.00

Стока
Во продавницата

Се ИСТАКНУВА со Тиква во Облик на Чај Set-1*20fl.оз 600ml Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере+6*1fl.оз Чаши Вклучуваат : ** 1 x20fl.оз 600ml Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере во Облик на Тиква W/infuser ** 6 x 1.01 fl.оз 30ml Тиква Облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Чај Купот/Филџани 20fl.оз 600ml Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере во Облик на Тиква W/infuser Вклучуваат : ** 1 x 20fl.оз 600ml Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере во Облик на Тиква W/infuser ** 1 x Пакет Специфики : ** Тип : Teapots **Производ компонента : Капак+Внатрешен сад+Телото ** Боја : Јасна ** Материјал : Стакло ** Земја на Производство : Кина ** Капацитет : 20fl.оз 600ml ** Технологија : Прирачник дува ** Имајќи температура : Минус 20 степен целзиусови степени-150 степен целзиусови степени ** Вкупна Висина : 4.7 инчен/120mm ** Горниот Дијаметар : 2.4 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 3.5 инчен/90mm ** Макс. Дијаметар : 5.5 инчен/140mm ** Нето Тежина : 8.5 мл/241g 6pcs 1.01 fl.оз 30ml Тиква Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Чај Кафе Чаши Сет Вклучуваат : ** 6 x 1.01 fl.оз 30ml Тиква Облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Чај Купот/Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.01 fl.мл/30ml ** Висина : 1.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 1.97 инчен/50mm ** Дното Дијаметар : 1.38 инчен/35mm ** Нето Тежина : 1.31 мл/37g/1pcs ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x20fl.оз 600ml Топлина-Отпор чај тенџере
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 x 1.01 fl.оз 30ml Тиква првенство
is_customized:
Yes
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи