• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ LCD Екран За Nikon Coolpix L28 Дигитална Камера Поправка на Дел + Осветлување

НОВИ LCD Екран За Nikon Coolpix L28 Дигитална Камера Поправка на Дел + Осветлување

 
DEN 498.72
DEN 449.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
L28
Екран На Допир:
No
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за nikon

Поврзани производи