• Цената е намалена.
  • Свеж
High-end Европската луксузни растворливи везени openwork везови дневна соба и балкон и половина затемнување завеси

High-end Европската луксузни растворливи везени openwork везови дневна соба и балкон и половина затемнување завеси

 
DEN 4308.96

Стока
Во продавницата

За големината, ве молиме контактирајте со сервисот не е јасно, се надевам дека за да ви дадеме помош, и се надевам дека и ние може да обезбеди корисни совети, ви благодариме Завеса обработка : Завеси слободни обработка, се обработуваат во она што стил, ве молиме оставете порака до мене, ви благодарам. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
Г-Ѓа Ксу
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе
Шема:
Извезена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Локација:
прозорецот
Материјал:
Полиестер / Памук
Формат:
Скала Појас
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
b

Поврзани производи