• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]оригиналната П.Н.Е. оригинални цевка amp ентузијаст бран филтер 640UF450V волумен 35 * 81 во акции на големо--10pcs/многу

[БЕЛА]оригиналната П.Н.Е. оригинални цевка amp ентузијаст бран филтер 640UF450V волумен 35 * 81 во акции на големо--10pcs/многу

 
DEN 2885.76
DEN 2338.00

Стока
Во продавницата


оригиналниот П.Н.Е. оригинални цевка amp ентузијаст бран филтер 640 UF450 V волумен 35 * 81 во акции трговија на големо
Вториот рака на стока во принцип не се нужно совршен надвор на светлината , некои гребење на кожата ќе биде малку конкавна некои кожата . Ве молиме да донесе поблиски се погледне пред да го купат . Ви благодариме . Прв пат со изјава не може да се врати по купувањето !


Карактеристики на производот

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи